banner28

BAŞKAN SOĞUK: KENDİME GÜVENİYORUM AMA..

Aday adaylığı ile ilgili MedyaRota’ya konuşan Başkan Soğuk, “Kesinlikle adayım diye bir ifade kullanmadım. Ancak kendime güveniyorum” dedi.

BAŞKAN SOĞUK: KENDİME GÜVENİYORUM AMA..
banner3

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Genel Yayın Yönetmenimiz Ersin İbil’in bugün yayımlanan ‘KİM ADAY OLUR’ başlıklı köşe yazısına cevap verdi. MedyaRota’ya özel açıklamalarda bulunan Başkan Soğuk, CHP İl Başkanı Erdoğan Isır’a ithafen yaptığı basın açıklamasındaki ‘istifa ederim’ sözüyle aktif siyaseti komple bırakmayı kastettiğini de ifade etti.

“MECLİS ÇALIŞIYOR”

MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’in yazısındaki iddialara cevap veren Soğuk, “Belediye meclisimiz görevinin başındadır. Bu konuda herhangi bir sorunumuz yok. Son olarak belediye bütçemizi hazırladık. Ve oy birliği ile bütçe meclisten geçti” dedi.

“KENDİME GÜVENİYORUM”

‘Aday Adayı değil Adayım’ şeklinde bir tutumu da olmadığını belirten Ahmet Soğuk, “Kesinlikle adayım diye bir ifade kullanmadım. Ben de aday olmak isteyenler gibi süreç başladığında partimize aday adaylık başvurumu yapacağım. Oyunu 18 puan yükseltmiş bir belediye başkanı olarak tabi ki kendime güveniyorum” dedi.

[ilgili-haber=47182]

“AKTİF SİYASETİ BIRAKIRIM”

CHP İl Başkanı Isır’ın 17-0 olursa istifa edeceğine yönelik açıklamalarına cevaben “Bırakın 17-0’ı Ferizli’den büyükşehire meclis üyesi gönderin; ben istifa edeceğim” çıkışının garanti adaylık açıklaması olmadığını ifade eden Soğuk, “Ben o ifade ile aktif siyaseti tamamen bırakacağımı kastettim. Belediye başkanı olursam görevimden istifa edeceğim. Olsam da olmasam da böyle bir durumda siyaseti bırakırım” şeklinde konuştu.

“EN ÇOK BEN ÇALIŞACAĞIM!”

Son olarak, AK Parti adına her şekilde çalışacağının altını çizen Başkan Soğuk, “Geçtiğimiz haftalarda partimizle imzaladığımız belgeye göre çalışmamız için aday olmamıza gerek yok. Aday farketmeksizin çalışacağımızın taahhütünü verdik. Bir kez de sizin aracılığınız ile ilan ediyorum. Ferizli’de aday kim olursa olsun; en çok Ahmet Soğuk çalışacak” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER