Başkan Öztürk'ten Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı Sakarya AK Parti Milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) ziyaret ederek, meclis çalışmalarında başarı dileklerinde bulundular.

Başkan Öztürk'ten Milletvekillerine Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3


Vekillere çalışmalarında başarılar dilediler

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ile birlikte AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek ile bir araya gelen Başkan Öztürk Milletvekillerine çalışmalarında başarılar dileyerek yeni dönemin hayıtlara vesile olması dileklerinde bulundu.

“Vekillerimize büyük sorumluluklar düşüyor”

Ziyarette AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i çalışma ofislerinde ziyaret eden Başkan Öztürk “ Sakarya AK Parti Milletvekillerimizle TBMM’de bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Güçlü ve deneyimli bir Milletvekili kadrosuyla şehrimizin TBMM’de temsil ediliyor olmasını büyük bir kazanç olarak görüyorum. Vekillerimize meclis çalışmalarında ilimiz ve ülkemiz adına büyük sorumluluklar düşüyor, Allah vekillerimize TBMM çatısı altında ülkemize ve ilimize hayırlı hizmetler etmeyi nasip eylesin hepsine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisine yapılan genel ziyarette Başkan Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kıratlı komşu il olan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun ve AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcıyı da makamlarında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER