Başkan Kaya 'Dersimize İyi Çalıştık'

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Her mahallemize gidip, vatandaşlarımıza tek tek en doğruları anlatıyoruz. Sağolsun her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor, dedi.

Başkan Kaya 'Dersimize İyi Çalıştık'
banner3

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması ile ilgili vatandaşları bilgilendirme çalışmaları kapsamında Belpınar ve Setçe Mahallerine misafir oldu.

Başkan Kaya, referandum sonucunun evet olması halinde tüm dünyayı daha güçlü bir Türkiye’nin beklediğini ifade ederek gerçekleştirdiği mahalle ziyaretinde süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Her mahallemize gidip, vatandaşlarımıza tek tek en doğruları anlatıyoruz. Sağ olsun her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor.16 Nisan referandum çalışmalarımızda Belpınar ve Setçe mahallerimizde vatandaşlarımızla buluştuk. Dersimize iyi çalıştık.Vatandaşlarımıza en doğru şekilde bilgi verdik.‬ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi bir rejim değişikliği değildir. Bu bir hükümet sistemi değişikliğidir. Bizler gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Olur olmadık yalanlarla vatandaşlarımızın aklını karıştırmaya çalışıyorlardı. Ancak gördük ki, vatandaşlarımızın kararını çoktan vermiş. Tabi bizler durmayacağız. Her mahallemize gideceğiz. Herkese tek tek en doğruyu anlatacağız. Sağolsun her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızın teveccühü bizleri memnun ediyor, İnşallah 16 Nisan’da bu aziz millet üzerine düşen görevi yerine getirecektir, dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER