Başkan Ak, İşçi Bayramını kutladı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü ‘İşçi Bayramı’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Ak, İşçi Bayramını kutladı
banner3

 

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak mesajında şunları söyledi “Ülkemiz, son yıllarda ekonomik anlamda büyük bir gelişme göstermiştir. Ülkemizde ekonomik refahın artmasında siyasi istikrarın, ekonomi politikalarının, günden güne artan eğitim seviyesinin, tecrübenin yanı sırası her alanda faaliyet göstererek sayılan unsurların can damarı olan değerleri işçi kardeşlerimiz; ekmeklerini alın teriyle kazanan, fazla mesaileriyle ülke ekonomisine maddi ve manevi olarak kalkınmasında büyük katkı sağlamaktadırlar. Bugün değerli işçi kardeşlerimizin ‘İşçi Bayramı’ diliyorum ki; bu güzel gün adına yakışır bir şekilde, tüm yurtta bayram havası içinde bir şenlik şeklinde gerçekleşir. 
Her zaman olduğu gibi ülke içinde ve dışında ülkemizin, vatandaşlarımızın huzurunu bozmak isteyenler olacaktır. Olumsuzluklara ve Provokasyona mahal vermeyecek olan yine bu ülkenin sağduyulu vatandaşlarıdır.
Emek ve Dayanışma Gününde tüm çalışanlarımızın, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü” kutlar, emeklerinden, çalışmalarından ve ülkemize yaptıkları katkılardan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, bundan sonraki çalışmalarında başarılar, kolaylıklar dilerim. 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2014, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER