Bakan Yardımcısı Çelik'ten Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret

Ak Parti Kurucu İl Başkanı ve Sakarya Eski Milletvekili yeni Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesini ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Çelik'ten Eğitim-Bir-Sen'e Ziyaret
banner3

Ziyarette Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Hasan Ali Çelik , eğitimde kalitenin artırılması ve Sakarya’nın hak ettiği yerlere gelmesi için sendikamıza büyük görevler düşmektedir. Bu konuda her türlü desteği sizlere vermeye hazırız. Sizler sorumluluğunuzun farkındasınız ve buna göre hareket ediyorsunuz dedi.

Çelik , daha önceleri Sakarya’da bir çok okulu ziyaret ettiğini ve bu okullarda öğrencilere yönelik seminerler verdiğini ifade etti. Sakarya kültürü ile ilgili de projeleri olduğunu belirten Çelik Şube Başkanı Murat Mengen başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür etti ve başarılar diledi.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, 4500 ‘lere ulaşan üye sayımızla Sakarya’nın en fazla üyeye sahip olan en  büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Sadece sendikacılık değil insani yardım çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri de yürütüyoruz dedi.

Mengen, sendikal çalışmalardan bahsettikten sonra  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Hasan Ali Çelik’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER