Babaoğlu’na Tepkiler Bitmek Bilmiyor!

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu BBP’den ayrılarak eski partisi MHP’ye geçiş yapmıştı. Babaoğlu’nun geçiş yapmasına bir yandan destek gelirken bir yandan da tepkiler bitmek bilmiyor.

Babaoğlu’na Tepkiler Bitmek Bilmiyor!
banner3

Kısa bir süre önce Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu seçimde saflarında yer aldığı Büyük Birlik Partisi (BBP)’nden ayrılarak eski partisi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’ne geçiş yapmış, rozetini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli takmıştı. Babaoğlu’nun geçişine büyük destek gelirken tepkiler de bitmek bilmiyor. Alperen Ocakları BBP’den ayrılan Belediye Başkanı Babaoğlu’na hazırladıkları videoyla tepki gösterdiler.

Paylaşılan videoda Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun seçim sonrası bir röportajında geçiş yapmam söz konusu değil şeklinde konuştuğu ve ardından MHP devir teslim töreninden görüntüler kullanıldığı görülüyor. Bunların yanı sıra paylaşılan videoda bazı vatandaşların Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun MHP’ye geçiş yapması konusunda yaptığı olumsuz yorumlar kullanıldı.

MHP’li Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tepkiler karşısında sessizliğini kururken, Babaoğlu’na destek olan vatandaşlar tepkilere sert bir dille yanıt verdi. Tartışmalar bitmek bilmezken gözler Başkan Babaoğlu’na çevrildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER