Ayhan Sefer Üstün'ün Unutamadığı Şey Ne?

Yeniyüzyıl Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, “Sakarya milletvekiliyim, Ergenekon döneminde 1’inci Ordu Komutanlığı’nın afişlerle neler yazdıkları hâlâ hafızamda. Bir ordu komutanı afiş yaptırıp billboard’lara “Orduya sadakat onurumuzdur” diye ilan verebilir mi? Bu afişi hiç unutamıyorum” dedi.

Ayhan Sefer Üstün'ün Unutamadığı Şey Ne?
banner3

 AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Yeniyüzyıl Gazetesi’nden Seda Şimşek ile söyleşi gerçekleştirdi. Ergenekon ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Üstün, Ergenekon’da 15-20 civarında insan, darbe planladıkları ve darbeci olduklarını belirtti.

O AFİŞLERİ HİÇ UNUTMUYORUM

 

   Ak Parti Sakarya Milletvekilli Ayhan Sefer Üstün, “Masumlar üzerinden de gerçek darbeciler ceza almaktan kurtuldu. Sakarya milletvekiliyim, Ergenekon döneminde 1’inci Ordu Komutanlığı’nın afişlerle neler yazdıkları hâlâ hafızamda. Bir ordu komutanı afiş yaptırıp billboard’lara “Orduya sadakat onurumuzdur” diye ilan verebilir mi? Bu afişi hiç unutamıyorum. Ordu ancak millete sadakat gösterebilir, millet orduya sadakat göstermez. Bu soruşturmalar çığırından çıktığı için darbeciler kurtuldu” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2015, 08:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER