Atabek Liste de mi?

Herkes Merakla AK Parti’de açıklanacak listeyi bekliyor. Kuşkusuz en heyecanlı isimlerin başında sıralamaya girmek isteyen aday adayları.

Atabek Liste de mi?
banner3

Rekor başvuru yapılan AK Parti Sakarya’da sıralamaya girmesine kesin gözü ile bakılan bazı isimlerin dahi liste dışı kalma ihtimali konuşulurken sürprizlerin de olabileceği ifade ediliyor.

Kimlerin listede olacağı ya da olmayacağı aslında artık kesin gibi. Ancak listeler  YSK’ya teslim edilmeden bir açıklama yapılmayacağı ve bilenlerin sır gibi saklamak üzere yemin ettiği de gelen bilgiler arasında.  

Öte yandan iddialı aday adaylarından olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in listede yer alacağına dair haberlerde basında yer almaya devam ediyor. Hürriyet Gazetesinde yayınlanan “AK Parti’de Yeni Yüzler’ başlıklı habere göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek listede yerini aldı. Haberde Atabek’in Erdoğan’a yakın isimlerden olduğu ve liste de yer aldığı kaydediliyor.

 

Gazete’de yer alan haber şu şekilde ;

YENİ YÜZLER

Kulislerde AK Parti’nin yeni vitrininde yer almasına kesin gözüyle bakılan isimler arasında Davutoğlu’nun danışmanları Taha Özhan ve Ali Sarıkaya, Memur-Sen Konfederasyonu Başkanı Ahmet Gündoğdu, eski Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, eski İstanbul Üniversitesi Rektörü Yunus Söylet, eski Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Erdoğan’a yakın isimlerden eski milletvekili Hüseyin Besli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Adalet Bakanlığı Yüksek Müşaviri Adnan Boynukara, MKYK üyesi Mazhar Bağlı, Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, akademisyen Hüseyin Yayman ve yazarlar Ayşe Böhürler ile Markar Eseyan’ın da sürpriz yapabileceğinden söz ediliyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER