Atabek; Enerjimizi Sakarya İçin Harcıyoruz!

MedyaRota'yı ziyaretinde konuşan Milletvekili Atabek, " Milletvekili seçildiğimiz günden bu yana enerjimizi Sakarya için harcıyoruz. Ankara'da ki işlerimiz biter bitmez Sakarya'ya dönerek vatandaşlarımızın sorunları ile ilgileniyoruz ve çözümler üretiyoruz" dedi.

Atabek; Enerjimizi Sakarya İçin Harcıyoruz!
banner3

 

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, NetMedya'yı ziyaret etti. Ziyaretinde MedyaRota Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'e gündemi değerlendiren Milletvekili Atabek, birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

 

"UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ"

Meclisin tatil olduğu zamanların tamamına yakınını Sakarya'da geçirdiğini belirten Çiğdem Atabek,"Milletvekili seçildiğimiz günden bu yana enerjimizi Sakarya için harcıyoruz. Ankara'da ki işlerimiz biter bitmez Sakarya'ya dönerek vatandaşlarımızın sorunları ile ilgileniyoruz ve çözümler üretiyoruz. Şehrimizdeki erkler ile uyum içinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Vatandaşlarımızdan kopmadan, onları mecliste temsil edebilmek adına gece gündüz mesai harcamaya devam edeceğiz" dedi.

 

YAVUZ'UN GÖREVİ SAKARYA İÇİN BÜYÜK ŞANS

AK Parti Genel Merkez SKM Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un son kongre ile birlikte Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesini değerlendiren Atabek, "Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz'un Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesi Sakarya için büyük bir şans. Kendisi uzun yıllardır Genel Başkan Yardımcısı olduğu birimde partimiz için çalışıyor. Hem AK Parti'miz hem de Sakarya'mız için çok önemli ve yerinde buluyorum vekilimizin Genel Başkan Yardımcısı olması kararını. Hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

 

"SAKARYA'DA YİNE 17-0 YAPACAĞIZ"

Yerel seçimlerin erkene alınabileceği söylentilerine ilişkin de konuşan Milletvekili Atabek, "Bu konuyla ilgili partimizin en yetkili ismi olan Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, bayram tatilinde açıklamasını yaptı. Yerel seçimler erkene alınmayacak. Mart ayında yapılacak seçimlerde de AK Parti'miz Sakarya'da yine 17-0 yapacaktır. Teşkilatlarımızla birlikte hiç bir zaman sahadan çekilmedik. Dolayısıyla yerel seçimlere en hazır parti AK Parti'dir" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER