Atabek'e İki Yeni Görev

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Türkiye Büyük Millet Meclisi AB Uyum Komisyon Üyeliği ve İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Üyeliğine getirildi.

Atabek'e İki Yeni Görev
banner3

27. Dönem ilk yasama yılından bu yana dönem başkanlığını Türkiye’nin yaptığı Asya Parlamentoları Asamblesi(APA) Türk Grubu Üyesi olarak görev yapan Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’e iki yeni görev daha verildi. Atabek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan oylama sonucunda AB Uyum Komisyon Üyeliğine; AK Parti grup kararı ile de İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Üyeliğine getirildi.

Sorumluluk İki Katına Çıktı

Yeni görevleriyle ilgili konuşan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, “Asya Parlamentoları Asamblesi(APA) Türk Grubu Üyeliğinin yanında şahsıma iki görev daha verildi. Sorumluluğumuz iki katına çıktı. Çalışmalarımız da iki katına çıkacaktır. İnşallah bu sorumluluğun da altından kalkacağız. İslam İş Birliği Teşkilatı ve üye olarak bulunduğumuz diğer iki komisyon hakkında da Sakarya’ya yakışır şekilde çalışacağız” dedi. Atabek, konuşmasının devamında yeni görevleri için yapılan oylamayla ilgili milletvekillerine ve AK Parti Grubuna teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER