Arifiye AK Gençlik Çalışmalara Tam Gaz Devam Ediyor

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları yaptıkları çalışmalarla İlçe genelinde kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor.

Arifiye AK Gençlik Çalışmalara Tam Gaz Devam Ediyor
banner3

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can TANÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleri gece gündüz demeden İlçe genelinde çalışmalar yaparak vatandaşların ve gençlerin kalplerine dokunmayı sürdürüyor. Her mahallede program yapmaya çalışan Gençlik Kolları yaptıkları çalışmalardan ve aldıkları olumlu tepkilerden oldukça memnun. 

 

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Ahmet Can TANÇ ' ın açıklaması ;

 

İlçe Merkezimizde Arifiye Gençlik Kolları olarak üye ve broşür standımızı açtık. Standımızı ziyarete gelen küçük kardeşlerimize oyuncak hediyesi verdik. Vatandaşlarımızla bire bir muhabbet içerisinde olarak Milletvekili Aday Tanıtım broşürlerimizi takdim ettik. Gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızda her gün daha fazla faaliyet yaparak gücümüze güç katmayı sürdüruyoruz. Görüyoruz ki 6 -7 yaşlarında ki kardeşlerimiz dahi sonuna kadar Recep Tayyip ERDOĞAN diyor. ALLAH daim kılsın. Ümmetin umudu , Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ' ın ALLAH yâr ve yardımcısı olsun. Standımızı ziyaret eden Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu ' ya teşekkür ederiz. 

Gece gündüz demeden AK Parti Arifiye Gençlik Kolları olarak saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gece saatler 01:30 u da gösterse gençler durmak nedir bilmeden ilk günkü heyecan ile çalışmaya devam ediyor. Bayraklama , broşür ve üye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ALLAH emek veren tüm arkadaşlarımızdan razı olsun.

Gençlik Kolları olarak İlçemizin tamamında güzel çalışmalara ev sahipliği yapmayı sürdürüyoruz. Pazar esnafımızın tümünü ziyaret ederek hayırlı işler diledik ve Milletvekili Aday Tanıtım Broşürlerimizi verdik.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER