Ali İnci Özel Karşılama

AK Parti İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç Dün gece Ankara dönüşünde muhteşem bir karşılama ile şehre girdi.

Ali İnci Özel Karşılama
banner3

AK Parti’nin kurucu il başkanı olan ve görev süresinden bu yana geçen 12 yıllık dönem içerisinde adı hiçbir şekilde olumsuz anılmayan, Partili duruşu ile her dönemde adından övgü ile söz ettiren Fevzi Kılıç 5. Olağan kongre öncesinde Başbakan Davutoğlu tarafından İl Başkanlığına  aday gösterilmesi şehirdeki  her kesim tarafından sevinçle karşılandı.

İl Adayı Fevzi Kılıç’ı Ankara dönüşü Hendekten başlayarak şehre kadar yalnız bırakmayanlar arasında Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve ekibi de vardı.

Ankaradan aday olarak dönen Fevzi Kılıç ve adaya adayı Av. Sezai Akyol’u Hendek Park Shopta karşılayan Başkan Ali İnci ikram ettiği yemek ve çaylardan sonra Sakarya’ya doğru hareket eden ekiple beraber Sakarya’ya da gelerek burada düzenlenen karşılamaya katıldı.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci Sakarya gişelerinde bekleyen çok sayıda partili ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.. Oldukça sevinçli görünen Ali İnci MedyaRota.Com a yaptığı açıklamada “Sakarya’mız için en doğru karar verilmiş ve Fevzi Başkanımız İl Başkan adayı olmuştur. Kendisi ile uyum içerisinde Yeni Sakarya ve Yeni Türkiye ideali için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Fevzi Başkanımızı Bir kez  daha tebrik ediyor ve başarılar diliyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER