ALİ DÜNYA; 'O AÇIKLAMA DOĞRU DEĞİL, DESTEK VERDİĞİM KİMSE YOK'

Sakarya siyasetinin önemli isimlerinden Demokrat Parti eski Genel başkan yardımcısı Ali Dünya yerel seçimlere dair MedyaRota.Com a özel açıklama yaptı; "Kimseye destek sözü vermedim."

ALİ DÜNYA; 'O AÇIKLAMA DOĞRU DEĞİL, DESTEK VERDİĞİM KİMSE YOK'
banner3

İYİ PARTİ DESTEK HABERİ SERVİS ETMİŞTİ!

Sakarya siyasetinin önemli isimlerinden Demokrat Parti eski Genel başkan yardımcısı Ali Dünya yerel seçimlere dair MedyaRota.Com a özel açıklama yaptı;

 “Siyasete bu ara çok uzağım, çok nötr durumdayım, kimseye açık destek verdiğim doğru değildir.”

DESTEK SÖZ KONUSU DEĞİL!

Demokrat Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Ali Dünya bugün İyi Parti tarafından servis edilen destek açıklaması sonrası MedyaRota.Com a özel açıklamada bulundu. İyi Parti Adayı Dr. Aydoğan Arslan’ın çalışmaları kapsamında kendisini de ziyaret ettiğini, amacın nezaket ziyareti olduğunu ifade eden Dünya “Servis edilen haberden bilgisi olmadığını ve  açık destek gibi bir sözü olmadığını” söyledi.

ALLAH HAYIRLI OLANA NASİP ETSİN!

MedyaRota.Com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’ e konuşan eski siyasetçi Ali Dünya “Siyasete bu dönemde çok nötürüm. Seçim çalışmaları kapsamında tığkı daha önce Mutlu Işıksu’nun ziyaretime geldiği gibi Aydoğan Arslan’da bir ziyarette bulundu. Bu ziyarette desteğin D si konuşulmadı. Tamamen nezaket çerçevesinde geçti, çayımızı içtik, sohbet ettik. Aydoğan’ı severim, abisi arkadaşımdır. Aynı şekilde Mutlu Işıksu’yu da çok sever çok başarılı bulurum. Diğer aday İsmail Kılıç’ı da yakından tanırım. Ancak bu herhangi birini desteklediğim anlamına gelmez. Kim hayırlı hizmet edecekse Allah ona nasip etsin. Hepsi değerli isimlerdir.”dedi.

BU ARA SİYASETE UZAĞIM!

Yerel seçimler aday belirlenme döneminde kendisinin hizmet etmek için bir takım görüşmeleri ve bunlarla birlikte ortaya çıkan fikirler olduğunu ifade eden Dünya “Partileri aday belirleme çalışmaları döneminde bir takım görüşmeler oldu ancak nasip değilmiş, şimdi köşemde duruyorum. Siyasete gerçekten çok uzağım. “şeklinde sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER