Alemdar Muhtarları Topladı

Ak Parti Serdivan Mahalle Başkanları Toplantısı, Ak Parti Serdivan İlçe Teşkilat binasında yapıldı. Toplantıya, Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve mahalle başkanları katıldı.

Alemdar Muhtarları Topladı
banner3

İlçe Teşkilat Başkanı Erol Bülbül’ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda mahalle başkanlarına seslenen İlçe Başkanı Osman Çelik, ‘’Sizler, partimizin mahallelerimizdeki gönüllü elçilerimiz, sancaktarlarımızsınız. Bu anlamlı ve önemli görevi daima  layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Sizler, mahallelerinizdeki vatandaşlarımızın gönüllerine yolculuk ediyor, onların nabızlarını en iyi sizler tutuyorsunuz. Bu yüzden sizlerin çalışmaları bizler için çok önemli. Mahallede çalışılmaz emek harcanmaz ise Serdivan’da başarılı olamayız. Bu yüzden, bu bilinçle hareket edip, başarılı olmak zorunda olduğumuzun farkına vararak sorumluluklarınızı yerine getireceğinize inanıyor, sizlere güveniyorum’’ dedi.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın yerel ve genel siyasetle ilgili yaptığı  değerlendirme konuşmasının ardından, mahalle başkanları da söz alarak, teşkilat çalışmaları, yerel sorunlar,  hizmetler ve  2015 seçimleri öncesinde yapılacak  hazırlık çalışmalarıyla ilgili düşünce ve önerilerini dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER