banner28

Alemdar: '1 Kasım'da Kazanan Türkiye'dir, Milletimizdir'

Serdivan Belediye BaşkanıYusuf Alemdar, seçim sonrası gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretlerinde bu kez 32 Evler, Beşköprü, Esentepe, Aşağıdereköy, Yukarıdereköy ve Çubuklu mahallerindeki kahvehaneleri ziyaret etti.

Alemdar: '1 Kasım'da Kazanan Türkiye'dir, Milletimizdir'
banner3

Genel seçim öncesi yaptığı teşekkür ziyaretlerini seçim sonrası da sürdüren Alemdar, 1 Kasım’da alınan sonucun tesadüf olmadığını, milletin iradesi üzerinde oynanan oyunlara her zaman olduğu gibi 1 Kasım’da da müsaade etmediğini ve en güzel cevabı verdiğini söyledi.

Tüm kahve ziyaretlerinde olduğu gibi Başkan Yusuf Alemdar, yine vatandaşlara kendi eliyle çikolata ikram etti.

Çikolata ikramının ardından kahvehanedeki vatandaşlarla birlikte çay içen ve sohbet eden Alemdar, genel seçimlerde kazananın Türkiye olduğunu dile getirerek, “Bizlere inanan ve aynı aşkla çalışmaya, kalkınmaya, yatırıma, birlik ve beraberliğe devam diyen milletimize ve tüm Serdivanlı hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Beşköprü’deki kahve ziyaretinin ardından mahalledeki bir eve konuk olan Başkan Alemdar, burada Kosova’dan gelen misafirlerlebuluştu. Kendilerine çikolata ikramında bulunan Alemdar, Balkanlar’la Türkiye’nin kardeş olduğunu,bu kardeşliği sözde değil özde yaşadıklarını belirterek, “Balkanlar ve Türkiye büyük bir çınarın iki dalı gibidir. Dallarımız ayrı yerlerde olsa da beslendiğimiz kaynak bir ve bu birlikteliğimiz inşallah ilelebet devam edecek”dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2015, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER