Akyazı'da Atabek Rüzgarı

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Akyazı’yı karış karış gezerek 31 Mart Seçimleri için destek istedi.

Akyazı'da Atabek Rüzgarı
banner3

Geçtiğimiz hafta TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile İslam İşbirliği Teşkilatının Fas’taki toplantılarına katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, şehre döndükten sonra ayağının tozuyla seçim çalışmalarına yeniden başladı. Atabek, bugün Akyazı ilçesinde bulunan fabrikalardaki işçileri ve vatandaşları ziyaret etti. Çiğdem Atabek’e programında Cumhur İttifakı AK Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti İlçe Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Milli Türk Talebe Birliği Sakarya İl Başkanı Muhammed Talha İbil eşlik etti.

İlk olarak LTB Çak Tekstili ziyaret eden Milletvekili Atabek, işçilere geçen seçim döneminde tekrar geleceğinin sözünü verdiğini hatırlatarak Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan’a destek istedi. Atabek daha sonra Yazaki ve İşmont fabrikalarında işçileri ziyaret etti.

Kuzuluk Mahallesi’nde Kadın Kollarının programına katılarak ilçedeki sorun ve talepleri dinleyen Atabek, 31 Mart sonrası sorunların bir bir çözüleceğini dile getirdi. Programlar daha sonra ev ziyaretleri ile devam etti.

“AK Parti’ye Yakışır Şekilde Hizmet Edeceğiz”
Akyazı programıyla ilgili konuşan Milletvekili Atabek, “Akyazı’nın yeni dönemde çıtayı yukarılara çıkarması gerek. Vatandaşlarımız Belediye Başkan Adayımız Bilal Soykan’a inanıyor ve güveniyor. 31 Mart günü Akyazı yine kendine yakışır bir şekilde AK Parti’ye sahip çıkacaktır. Biz de inşallah AK Parti’ye yakışır şekilde Akyazı’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER