banner28

AKŞENER PROGRAMINA CHP'DEN YOĞUN İLGİ

MHP’den ihraç edilen eski Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Meral Akşener, Milliyetçi Meslek Adamları Derneği tarafından Sırma Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Akşener’in katıldığı toplantıya çevre illerden otobüslerle vatandaşlar getirilirken CHP’de görev yapan birçok isim ve 2 MHP Milletvekili’nin de katılması dikkatlerden kaçmadı.

AKŞENER PROGRAMINA CHP'DEN YOĞUN İLGİ
banner3

 

 

 

SÜRPRİZ İSİMLER KATILDI

MHP’den ihraç edilen eski MHP Milletvekili ve eski İçişleri Bakanı Meral Akşener, tek başına gerçekleştirdiği ‘Hayır Kampanyası’ kapsamında Milliyetçi Meslek Adamları Derneği tarafından Sırma Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya katıldı. Akşener’in katıldığı toplantıya eski MHP Milletvekili Münir Kutluata, eski MHP’ Milletvekili Aday Adayı Orhan Ünver, MHP’li eski Serdivan Belediye Başkan Adayı Aydoğan Aslan, Türk-İş Eski Başkanı Salih Kılıç, MHP Ankara Milletvekili Mustafa Erdem, MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, CHP İl Kadın Kolları Üyeleri, Adapazarı İlçe Örgüt Başkan Yardımcısı ve çok sayıda CHP’li ile Saadet Partisi eski Yönetim Kurulu’ndan bazı önemli isimler ile bazı Sendikaların yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

CHP’DEN DESTEK

Hayır kampanyası kapsamında katıldığı programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ı eleştiren Akşener, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi sonrasındaki olayları göstererek AK Parti kanadından birçok ismi suçladı. Öte yandan program süresince CHP’nin üzerinde hayır yazan otobüsleri Sırma Düğün Salonu etrafında bekletilirken polis ekiplerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı program yaklaşık 1 buçuk saat sonra sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2017, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER