banner28

AK Parti ve MHP'liler Kahvaltıda Buluştu

AK Parti ve MHP’liler Erenler Belediyesi Düğün Salonunda birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenledi.

AK Parti ve MHP'liler Kahvaltıda Buluştu
banner3

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) mensupları Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün desteği ile Ülkücü camianın ileri gelenlerinden Serkan Kayınova ve Erenler Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Hakan İşçi’nin öncülük ettiği birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltı programında bir araya geldi. Programa AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, 25 Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Meclis Üyeleri ve kalabalık bir vatandaş gurubu katıldı.

“Ülkücüler Birlik ve Beraberlik ’ten Yanadır”

AK Parti ve MHP’ye gönül verenlerin bir araya geldiği kahvaltıya partililer yoğun ilgi gösterdi. Programın hazırlanmasına öncülük eden Serkan Kayınova ve Hakan İşçi selamlama konuşmalarında,  “Biz Ülkücü MHP’liler olarak birlik ve beraberlikten yanayız, öncelikle ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğidir. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin duruşu açıkça ifade ediyor ve gösteriyor. Birlik beraberliğimizi pekiştirmek için Belediye Başkanımız Cavit Öztürk’ün destekleriyle bir kahvaltı düzenledik. Katılımın yüksek olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bu Ülkücüleri teveccühünü göstermektedir. Ülkücülerin birlik ve beraberliği herkes tarafından bilinmektedir” diye ifade ettiler.

 

“Gereken Dersi Sandıkta Vereceğiz”

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz da yaptığı selamlama konuşmasında “içerde ve dışarda olan bütün düşmanlıklara rağmen elimizden gelenin en iyisi ile 16 Nisanda gereken dersi sandıkta verip bu referandumdan da alnımızın akı ile çıkmış olacağız” dedi.

 

“Tür Milleti Hiçbir Millete Benzemez”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk de konuşmasında; “ Hain FETÖ örgütünün 15 Temmuzda hain darbe girişimini hep birlikte yaşadık. Hiçbir zaman güçlü bir Türkiye görmek istemiyorlar. Ama Türk Milletinin hiçbir millete benzemediğini hesaplayamadılar. O gün başarılı olsaydılar biz bugün Suriye’den beterdik ve gidecek bir yerimiz de yoktu. Ama yaşadığımız ve gördüğünüz gibi gitmeye niyetimiz de yoktu. Milletimiz tanklara ve uçaklara bedenlerini siper ederek kafa tuttular. Mesele vatansa gerisi teferruattır diyerek hükümetimiz ile hareket eden Sayın Devlet Bahçeli’den ve ekibinden Allah razı olsun. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

 

“İnci, Bahçeli ve ekibine Teşekkür etti”

Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür eden 25. Dönem Milletvekili Ali İnci; “Sayın Bahçeli Türkiye’nin zor zamanlarında her zaman Türkiye’nin idaresinden iktidarından yana tavır aldı. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde de mesele vatansa gerisi teferruattır diyerek desteklerini esirgemiyorlar. Huzurlarınızda kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

“Güçlü bir EVET çıkaracağız”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik; “Bu güzel buluşmanın nice evetlere vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Türkiye’de ilk defa bu millet kendini yönetebileceği bir şekilde sandığa gidiyor. İlk defa biz bu güne kadar yaşadığımız tüm siyasi krizlerin ve kötü yönetimlerin sebebi olan zayıf hükümetlerden kurtulmak için hükümet modelimizi değiştirmek üzere sandığa gidiyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bu referandumda da sadece kendi kaderimizle alakalı değil hem Sakarya’nın hem Türkiye’nin hem de Gönül Coğrafyamızla alakalı bu referandumdan yine zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. Bu tarihi bir fırsat.16 Nisan’da Sakarya’dan da Türkiye’den de güçlü bir Evet çıkaracağız” dedi.

 

“Türkiye’nin Geleceği için EVET”

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen; Parlamentoda Anaysa görüşmelerinin yapıldığı yaklaşık bir aylık bir dönemde her gece Devlet Bey’in sabahlara kadar ekibi ile en küçük bir firesiz bu işe destek verdiklerine şahit olmuş biriyim. Şimdi bu mücadelenin ikinci kısmına geldik, bu işe siz karar vereceksiniz. Milletimizin, Türkiye’nin problemlerini çözecek şekilde EVET tarzında bir kanaatle bu işi tamamlayacağını düşünüyoruz. Türkiye’nin geleceği için EVET in Türkiye’nin önünü açacağını düşünüyoruz. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER