AK PARTİ TEŞKİLATLARI VE BAŞKANLAR KAMPTA!

AK Parti seçim sonrası değerlendirmeleri için Kızılcahamam’da kampa girdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlık edeceği bir dizi toplantıya AK Parti’den seçilen belediye başkanları ve il teşkilatı da katılıyor.

AK PARTİ TEŞKİLATLARI VE BAŞKANLAR KAMPTA!
banner3

AK Parti Genel Merkezince düzenlenen 28. Değerlendirme ve İstişare Kampı Kızılcahamam’da gerçekleşiyor. 3 gün sürecek kampa  Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlık edecek.
Kampa Bakanlar Kurulu başta olmak üzere AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, İl başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ile bu teşkilatların MYK üyeleri, Belediye başkanları, belediye meclis başkanvekilleri, il genel meclis başkanları ile kabine üyeleri katılıyor.
Kızılcahamam Eliz Otel'de yapılan toplantı bugün itibarı ile 3 gün sürecek.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever: “Kızılcahamam kampı vesilesiyle 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri sonrası genel merkez nezdinde ilk toplantımızı gerçekleştirmiş olacağız. Allah’a hamdolsun ki seçim sürecinde gayretle ve samimiyetle çalıştık ve sandıktan başarılı bir şekilde çıktık. Sakarya’mız Türkiye genelinde partimize en çok oy kazandıran beşinci il oldu. Bu başarıdan dolayı Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kampta bir teşekkür alacağız. Halkımızın sandıkta seçim için verdiği mesajlar çok net ve açıktı. Bizde arkadaşlarımızla birlikte seçim biter bitmez kollarımızı sıvayarak detaylı bir faaliyet raporu hazırladık ve genel merkezimizin yetkilileriyle paylaştık. Ben bu süreçte gayretlerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlıklarımıza, Gençlik Kollarımıza, Kadın Kollarımıza ve özellikle mahalle başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnanıyor ki yeni dönemde de Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimiz gönül belediyeciliğinin timsali olacak ve kamu yararına icraatları hayat geçirirken aynı zamanda gönüllere girmeyi de başaracaktır. Biz 1 Nisan itibariyle verilerimizi önümüze koyduk, bir sonraki seçimler için çalışmalarımıza şimdiden başladık. Sayılı günler çok çabuk geçiyor. Bundan sonra da teşkilat olarak birlik ve beraberlik içerisinde yürüyerek 2023 hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız. Ben bu duygu ve düşüncelerle Kızılcahamam kampımızın hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine değindi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 15:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eski Akbelde Enekçisi
Eski Akbelde Enekçisi - 3 ay Önce

Mübarek Ramazan ayı öncesinde Akyazı Akbelde şirketindeki işimize son verilerek 1 Mayıs işçi bayramımızı çok güzel kutladılar Allah(C.C) size de gün gelir bizim yaşadıklarımızı nasip eder de sizde bu duyguyu iliklerinizde hissedersiniz inşAllah.Yaşattıklarınızı yaşamadan ölmezsiniz bunu asla unutmayın.Makam ve koltuk gücü insan nefsini zehirler gözü hiçkimseyi görmezmiş.

SIRADAKİ HABER