Ak Parti Serdivan'dan Ankara Ziyareti

Ak Parti Serdivan İlçe Yönetimi Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarete, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Kadın Kolları Başkanı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Başkanları katıldı.

Ak Parti Serdivan'dan Ankara Ziyareti
banner3

İlk ziyaret Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne, 26. Dönem Sakarya Milletvekilliğine seçilen  Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu’na yapıldı. Görüşmelere 25. dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci de katıldı.

 

Milletvekilleri, seçim süreci boyunca uyumlu ve özverili çalışmalarından dolayı İlçe Başkanı Osman Çelik’e, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ettiler. Meclis çalışmaları hakkında bilgiler veren Milletvekilleri, Sakarya Milletvekilleri olarak sürekli istişare halinde olduklarını, Sakarya’ya daha vizyoner projeler kazandırmak ve halka daha iyi hizmet sunabilmek için Bakanlıklar ile çalışmaların sürdürüldüğünü  belirttiler.

 

Milletvekillerine hayırlı olsun temennisinde bulunan heyet, daha  sonra  Ak Parti Genel Merkezine geçerek Ak Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’le görüştü.

 

Genel Merkez’den ayrılan heyet, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi içinde bulunan Millet Camiinde  İkindi namazını eda ettikten  sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılığı görevine atanan Hasan Ali Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Teşkilat mensupları son olarak, Türk-İş Genel Başkanlığına yeniden seçilen Ergün Atalay’ı ziyaret ederek   hayırlı olsun temennisinde bulunuldu.

 

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan İlçe Başkanı Osman Çelik ‘’ Serdivan İlçe Teşkilatı olarak,   26. Dönem Milletvekillerimize, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcımıza ve Türk-İş Genel Başkanımıza  hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER