banner28

AK Parti Sapanca'dan Kılıçdaroğlu'na Suç Duyurusu

Ak Parti Sapanca İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve ilçe teşkilat yöneticileri ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyib Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla, Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında Sapanca Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusuna, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer de partililerle birlikte katıldı.

AK Parti Sapanca'dan Kılıçdaroğlu'na Suç Duyurusu
banner3

Suç duyurusundan sonra Sapanca Adliye Sarayı önünde bir açıklama yapan Ak Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, halkın yarıdan fazlasının özgür oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyib Erdoğan’a hiç kimsenin ahlak dışı bir  dil kullanarak hakaret edemeyeceğini ifade ederek, sadece Kılıçdaroğlu değil herkesi siyasa ahlaka davet ettiklerini belirtti.

Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı’ nın sözleri ve temennilerine tam anlamıyla katıldığını açıklayan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, ülkeyi ileriye ve gelişmişliğe taşımak için siyaset yapmanın siyasi ahlakla bağlantısını herkesin anlaması gerektiği gibi Kılıçdaroğlu’nun da anlaması gerektiğini söyleyerek, bizzat şahsı adına Kılıçdaroğlu’nu bir kez daha kınadığını ve bunun parti olarak gereğinin yapıldığını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2016, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER