AK Parti Sakarya’da Bayramlaşma 11:30’da

Ramazan Bayramı nedeniyle AK Parti Sakarya İl teşkilatında bir bayramlaşma töreni düzenlenecek.

AK Parti Sakarya’da Bayramlaşma 11:30’da
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanlığında yapılacak olan geleneksel bayramlaşma töreni, Ramazan Bayramının birinci günü olan 4 Haziran Salı günü 11:30 - 12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı binasında gerçekleşecek bayramlaşma törenine: Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları ve çok sayıda partilinin katılması bekleniyor.

TEVER, HERKESİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE DAVET ETTİ.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan ramazan ayını hep birlikte idrak ederek geride bıraktık. Allah’a hamdolsun ki Sakarya olarak kardeşlik ruhu içerisinde bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşıyoruz. Ramazan ayı boyunca tutuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri yüce Allah kabul ve makbul eylesin. Bayramlar, küskünlüklerin son bulduğu, sevgi ve saygının öne çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği özel ve anlamlı günlerdir. Sevginin, kardeşliğin ve mutluluğun hâkim olduğu bu günlerde yine teşkilatlarımız ve hemşerilerimizle kucaklaşacağız inşallah. AK Parti olarak geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma törenine tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. Birlik ve beraberlikten, barış ve mutluluktan yana tüm değerlerimizi koruduğumuz nice bayramlar dileğiyle tüm Sakaryalı hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyorum. Ramazan Bayramının ülkemize, ilimize ve ailelerimize; huzur, mutluluk, sağlık ve barış dolu günler getirmesini temenni ediyorum. Her şey daha güzel bir Sakarya için, nice güzel günlere” ifadelerine değindi.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER