AK Parti Sakarya, Ankara' da

Üç gün süren istişare ve bilgilendirme toplantıları Sakarya İl Başkanı ile birlikte Tam kadro katılım sağladı.

AK Parti Sakarya, Ankara' da
banner3

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve 16 İlçe Başkanı ile Ankara’da Teşkilat İçi istişare programına katıldı.

Toplantının ilk gününde Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mv. Erkan Kandemir’ in konuşmasıyla başladı. 2. Toplantıda Ak Parti Sözcüsü Mv. Ömer Çelik ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın konuşmaları ile devam etti.

İstişare Toplantılarının 2. Gününde Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleyen ilçe Başkanları aynı gün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Genel Başkan vekili Mv. Numan Kurtulmuş’u dinlediler.

İlçe Başkanları İstişarenin 3. Gününde TBMM ye geçerek gurup toplantısına katıldılar. Sakarya ilçe Başkanları Genel Merkeze geçerek İl Başkanının katılımıyla Ak Parti Sakarya Milletvekilleri ile görüştüler.

Başkan Sofu “Ak Parti Ailesi olarak bütün ilçe Başkanlarının katılımıyla gercekleşen Genel Merkez istişare toplantılarına katılarak, dolu dolu 3 gün geçirdik. Yaklaşan yerel seçimler öncesi bizim için güzel bir kamp oldu. Aldığımız bilgileri teşkilatımızla paylaşıp hazırlıklarımızı değerlendireceğiz. İstişare Toplantılarımızın Hendeğimize Sakaryamıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum”. Dedi

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER