AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı Genişletilmiş ilçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
banner3

AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi Toplantısı Şehit Tuncay Özdemir Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi. Danışma meclisine AK Parti Sakarya  İl Başkanı Fevzi Kılıç , AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim , Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve il başkan yardımcıları Mehmet Yılmaz , Fevzi Gürsoy , Bekir Yıldız  AK Parti Karapürçek İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Karapürçek Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
 

Çalmadık kapı bırakmadık

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim ,Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara dur demek için halkımıza gerçekleri anlattık. Ümmetin ve milletin geleceği için sahada olduk. Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan Karapürçek’de yaşayan vatandaşlarımızı hep yanında olduk olacağız dedi 
 

Yolumuz yapılacak

Daha sonra söz alan Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’da, “Karapürçek’in kronikleşmiş sorunlarını çözmek, ilçemizin geleceğini şekillendirecek dev projelere imza atmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyemiz ve Karapürçek Belediyemizin beraberce çalıştığı İlçe altyapı çalışmasına Allah’ın izni ile en yakın zamanda  başlayacağız. Ayrıca ilçemiz ile şehir merkezi arasındaki yolun görüşmeleri değerli milletvekillerimiz ve Uluştırma Bakanımız arasında görüşüldü. Sakarya milletvekillerimizin sunduğu 4  program içerisinde Karapürçek – Pekşenler duble yolu da vardır. İnşallah bu hizmetleri en kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz ” şeklinde konuştu.
 

Karapürçek yolu benim namusumdur

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ da, “7 Haziran seçimleri sonrasında Türkiye üzerinde oyun oynamak isteyen küresel güçler surda delik açtıklarını zannettiler. AK Parti olarak Sayın Başbakanımızın liderliğinde değerlendirmelerimizi yaptık bu değerlendirmelerimizin ardından surdan içeri girdiklerini düşünen küresel güçler yanıldıklarını anlayacaklar. Edindiğimiz tecrübelerle İnşallah 1 Kasım seçimlerinde daha çok çalıştık ve iktidara geldik. Bizler AK Parti ailesi olarak her zaman Karapürçek halkının yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. İlçemiz için belli başlı sorunları en kısa süre içerisinde halledeceğiz. Değerli milletvekili arkadaşlarımız , Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız ile Sakarya için önemli olan 4 büyük projeyi görüştü. Bu projeler için bakanımızdan sözü aldık. İnşallah daha güzel bir Karapürçek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz ” dedi.
AK Parti Karapürçek İlçe Teşkilatı Danışma Meclisi toplantısı daha sonra soru cevap bölümü ile devam etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER