banner28

AK Parti Karapürçek Hasta Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim, Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Piştav’ın annesini ziyaret etti.

AK Parti Karapürçek Hasta Ziyaretlerine Devam Ediyor
banner3

Ardından AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim , aynı hastanede rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören  İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Muhammed Tarım’a geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Selim, hastanede yatan diğer hastaları da ziyaret ederek acil şifalar diledi.

 Hasta ziyaretinin çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Selim, “ Kardeşlik hukukumuzun gereği olarak hastalarımızı ziyarette bulunduk. Biliyoruz ki Müslüman’ın Müslüman kardeşi üzerindeki haklarından biriside hasta ziyaretidir. Hastalarımızı ziyaret etmek aynı zamanda sünnettir. Bizler hiçbir zaman iyi gün dostu olmadık olmamaya da özen gösteriyoruz. Acıların paylaşıldıkça azaldığını, mutlulukların da paylaşıldıkça çoğaldığını biliyor ve böylece hareket ediyoruz. İnşallah yaptığımız bu ziyaretlerle hastalarımızın hayır duasını almışızdır. Bu vesile ile tüm hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum.”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2016, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER