AK Parti İstişare Partisidir

Bursa’da gerçekleşen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısı hakkında konuşan Başkan Özten, “AK Parti, kuruluşundan bugüne teşkilatın her kademesinde istişareye önem vermiştir. Partimizin her girdiği seçimden zaferle ayrılmasında en büyük rolü oynayan özelliği istişareli hareket etmesidir” dedi.

AK Parti İstişare Partisidir
banner3

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının koordinesinde gerçekleştirilen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına katıldı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Başkanlığında Bursa’da gerçekleşen toplantıya ilimizden Özten’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve ilçe belediye başkanları katıldı.

Çalışmalar tüm hızıyla sürecek

Toplantıyla ilgili konuşan Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “AK Parti, kuruluşundan bugüne teşkilatın her kademesinde istişareye önem vermiştir. Partimizin her girdiği seçimden zaferle ayrılmasında en büyük rolü oynayan özelliği istişareli hareket etmesidir. Belediye başkanlığım vesilesiyle ilk kez katıldığım yerel yönetimler istişare ve değerlendirme bölge toplantısında belediyelerimizde yapılan çalışmaları masaya yatırdık. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki’den aldığımız direktifler doğrultusunda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

14 ilden 135 başkan katıldı

Başkan Özten, konuşmasının devamında “Marmara Bölgesi’ndeki 14 ilimizden 135 belediye başkanının katıldığı toplantımızda bizlerle yakından ilgilenen Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’ye, ev sahipliği yapan AK Parti Bursa İl Başkanımız Ayhan Salman ile Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER