AK Parti Gençlik Kollarından Özel Eğitim Anaokuluna Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Serdivan Özel Eğitim Anaokulu’nu ziyaret etti.

AK Parti Gençlik Kollarından Özel Eğitim Anaokuluna Ziyaret
banner3

Ziyaret sonrası grup adına konuşan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ayseli:“Engelli kardeşlerimizi‘tohum toprağa, engelliler topluma emanettir’ düşüncesi ile ziyaret ettik. Eğitimlerini sürdüren neşeli, güleryüzlü, sevgi dolu kardeşlerimizle birbirinden farklı güzel etkinliklerde bulunarak güzel anılar edindik. Bu neslin geleceği olan biz gençler olarak düşüncemiz, ‘asıl engeller, engelleri sevgi ile aştığımız zaman ortadan kalkacaktır’ şeklindedir. Bize düşen sadece bir gün değil tüm yıl boyunca engelli kardeşlerimizin yanında olmaktır. Bu yüzden diyoruz ki uzat elini beraber gülümseyelim engellere…” dedi.

 

Konuşmasını teşekkürle sonlandıran Ayseli: “Bizi güler yüzü ve misafirperverliği ile karşılayan emanetlerimize en iyi şekilde eğitim vererek, bir aile ortamı oluşturan başta okul müdürümüz olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkürü borç biliriz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2015, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER