AK Parti'den Sevgi Yürüyüşü'ne Davet

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi 23 Haziran Cumartesi günü İl teşkilatıyla düzenlenecek olan “Sevgi Yürüyüşü’ne” davet etti.

AK Parti'den Sevgi Yürüyüşü'ne Davet
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, 24 Haziran Genel seçimlerinin Türkiye ve Sakarya siyaset tarihinde kritik bir viraj olduğuna dikkat çekti.

HALKA HİZMET HAK’KA HİZMETTİR

“16 yıl önce çıktığımız hizmet yolunda, girdiği her seçimden zaferle çıkan ve her seçimde yeni bir tarih yazan partimiz, 24 Haziran Genel Seçimleri’nden de aziz milletimizin teveccühü ile zaferle; yine ve yeniden tarih yazarak sandıktan güçlü bir şekilde çıkacaktır” diyerek 24 Haziran seçimleri ile ilgili olarak iddialı konuşan Kılıç; “Halka hizmet, Hak’ka hizmettir felsefesinden taviz vermeyen partimizin 16 yıllık iktidarı döneminde ilimizin almış olduğu 21 Milyar TL’si hizmet ve yatırımlar ile en çok hizmet alan iller arasında yer almamız, bunun en somut örneklerindendir” şeklinde konuştu.

SAKARYA GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

İl Başkanı Fevzi Kılıç; bütün parti teşkilatı ile çalışmalarını gerçekleştirdiklerini kaydederek; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın nihai kararı ile 21 Mayıs tarihinde adaylarımızın açıklanmasının ardından başlayan seçim sürecimizde Milletvekili adaylarımızla, Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımızla, Mahalle ve sandık yönetimlerimizle, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis üyelerimizle, partimizin kuruluşundan bu güne kadar çeşitli vasıflarla görev almış tüm teşkilat mensuplarımızla ve gönüldaşlarımızla inandığımız hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik ve ediyoruz. Hemen her ziyaretimizde, her temasımızda ve son olarak Partimizin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizi ziyaretinde partimize gönül vermiş halkımızın meydanlara sığmayan coşkusunda ifade ettiği gibi “Sakarya Gümbür Gümbür” geliyor.

SEVGİ YÜRÜYÜŞÜ’NE DAVET

Başkan Kılıç, son olarak; “24 Haziran Genel Seçimleri öncesi, seçim çalışmalarımızın sonuna yaklaştığımız 23 Haziran Cumartesi günü saat 16.00’da Adapazarı Belediyesi önünden başlayıp Çark Caddesi sonuna kadar devam edecek olan Sevgi Yürüyüşümüze tüm Sakaryalı hemşerilerimizle bir arada olmayı umut ediyoruz” diyerek tüm Sakarya halkını “Sevgi Yürüyüşü’ne” davet etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER