AK Parti'den Bayırbucak'a Yardım Kampanyası

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Bayırbucak Türkmenleri için yardım kampanyası başlatıldığını belirterek, yardımların il ve ilçe teşkilatlarına yapılabileceğini söyledi

AK Parti'den Bayırbucak'a Yardım Kampanyası
banner3

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından Suriye Bayırbucak Türkmenleri için başlatılan yardım kampanyasına tüm Sakaryalıları destek olmaya çağırdı. Kampanyanın dün itibariyle başladığını belirten AK Parti İl Başkanı Kılıç, “Genel Merkezimiz tarafından tüm teşkilatlarda Suriye’de zor günler geçiren Bayırbucak Türkmenleri için bir yardım kampanyası başlatıldı. Bizde il teşkilatı ve ilçe teşkilatlarımı olarak kampanyaya destek veriyoruz. Sakaryalı hemşerilerimizi de bu yardım kampanyasına destek vermeye davet ediyorum” dedi.

10 GÜN SÜRECEK

Yardımların il ve ilçe teşkilatlarına bırakılabileceğini belirten Başkan Kılıç, “Yardım kampanyası kapsamında vatandaşlarımız konserve, kuru gıda, çocuk bezi gibi hijyenik malzemeler, tıbbi malzemeler, giysi ve ayakkabı, tekerlekli sandalye, ortopedi malzemesi, çocuk maması ve battaniye gibi ihtiyaçları il veya ilçe teşkilatlarımıza bırakabilirler. Tüm teşkilatlarımızda yardımlarla ilgili koordinasyonumuz tamamlandı” dedi. Duyarlı Sakaryalıları yardım kampanyasına davet eden Kılıç, kampanyanın 10 gün süreceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER