banner28

AK Parti Birlik ve Beraberlik Hareketidir

İl Yönetiminin tüm ilçelerde teşkilatlar arasında iftar programı düzenleyeceğini belirten Başkan Kılıç, “AK Parti birlik ve beraberlik hareketidir. Bu anlayışla Ramazan ayı boyunca teşkilatlarımız ile bir arada olacağız” dedi.

AK Parti Birlik ve Beraberlik Hareketidir
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı, geçtiğimiz gün Geyve İlçe Teşkilatı ile iftarda bir araya geldi. Geyve de düzenlenen iftar programında AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve ilçe yöneticileri hazır bulundu.

Geyve teşkilatının ana kademe, kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle yapılan iftar programında konuşan İl Başkanı Fevzi Kılıç “AK Parti birlik ve beraberlik hareketidir. Bu anlayışla Ramazan ayı boyunca teşkilatlarımız ile bir arada olacağız. Her ilçede belediye başkanımız, ilçe başkanımız ve yönetimi, ilçe kadın kolları başkanımız ve yönetimi, ilçe gençlik kolları başkanımız ve yönetiminin bulunduğu iftar programları gerçekleştireceğiz. Bunun ilkini Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli’nin katılımıyla Geyve ilçemizde düzenledik. Geyve İlçe Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Milletvekili Şaban Dişli ise “Mübarek Ramazan ayını ak kadrolar ile bir arada geçirmek güzel bir duygu. Geyve ilçemizde başlayan bu birlik beraberlik iftarı tüm Sakarya’yı dolaşacak ve partimiz arasındaki bağları kuvvetlendirecektir. Bu vesile ile tüm AK Parti teşkilatlarının ve vatandaşlarımızın Ramazan-ı Şerifini bir kez daha tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

İftardan sonra Geyve nin Umurbey mahallesinde teravih namazı kılıp vatandaşlarla sohbet ettiler.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER