Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Sakarya Birincisi

Yaptıkları çalışmalarla kendinden söz ettirmeyi başaran Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları başarısıyla kendini ispatlamayı sürdürüyor.  

Ak Parti Arifiye Gençlik Kolları Sakarya Birincisi
banner3

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları , gerçekleştirdiği yoğun faaliyet , program , ziyaret ve disiplinli çalışma ile Teşkilat Performans Sistemi(Tps) sonuçlarına göre 16 İlçe arasında 92 Tam Puan ile Sakarya Birincisi oldu. Arifiye Gençlik Kolları Teşkilatı yorulmak bilmeyen azmi ile çalışarak örnek teşkilat olmaya devam ediyor. Aylardan beri Sakarya Birincisi olan Arifiye Gençlik Kolları Teşkilatı Türkiye Genelinde de Arifiye ' yi en güzel şekilde temsil etmeyi sürdürüyor. Arifiye Gençliğinin motive kaynağı olarak görülen Başkan Ahmet Can Tanç çalışmalarla ve başarılarla bir hayli mutlu oluyor.

AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Can Tanç'ın Birincilik ile ilgili açıklaması ; 

ALLAH' a hamd olsun ki Arifiye Gençlik Kolları Teşkilat Performans Sistemi(TPS) Nisan ayı sonuçlarına göre yeniden Sakarya Birincisi oldu. Ekip çalışmalarımıza verdiğimiz önemin karşılığını en güzel şekilde alıyoruz. Sen ben demeden biz şuuruyla hareket ediyoruz. Aylardan beri birinciliği kaptırmayarak Arifiyemizi Gençlik Kolları olarak en güzel şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımızın sırrı sevgi ve kardeşlikten kaynaklanan yüksek motivasyonumuz ve birbirimize olan güven ve desteğimizdir. Yaptığımız faaliyetler yapacağımız faaliyetlerin teminatı olacaktır. Allah yolunda, hak ve adaleti tesis etme şuurunda davamızı ileriye taşıyacağız. Flaş projelerimizle, ilçelerde mahallelerde yaptığımız çalışmalarla sadece seçimden seçime sahalarda olmadığımızı gösteriyoruz. Ömrümüzün en bereketli günlerini, aylarını, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber, hak bildiğimiz yolda geçirmekten büyük onur duyuyoruz.ALLAH 'ın izniyle AK Gençlik Arifiye olarak durmak yok, yola devam.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER