AK Parti Adapazarı Tepekum'da Üye Güncelledi

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, ilçe Teşkilatıyla birlikte Tepekum Mahallesinde üye güncellemesi ve ziyaretleri yaparak vatandaşlarla görüştü.

AK Parti Adapazarı Tepekum'da Üye Güncelledi
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı üye güncellemesi ve ziyaretleri kapsamında devam ettirdiği mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak önderliğinde mahallelerdeki üyeleri ziyaret eden ilçe teşkilatı vatandaşlardan olumlu tepkiler alıyor. İlçe Teşkilatının var olan üyeleri ikamet ettikleri ev ve işyerlerinde ziyaret ettiğini gören vatandaşlar üye olmak istediklerini belirtiyorlar. İlçe Teşkilatı mahallelerde sokak sokak gezerek yeni üye ve mevcut üyelerin bilgilerin doğruluğunu teyit ediyorlar.

“İlk günkü aşkla, rehavete kapılmadan çalışıyoruz”

Üye bilgilerini güncelledikleri sırada evlerine misafir eden partililer sorunlarını İlçe Başkanı Mustafa Ak’a aktarıyorlar. Misafir oldukları evde üye olmak isteyen vatandaşları görünce İlçe Başkanı Mustafa Ak, üye olmak isteyen vatandaşın kimlik bilgilerini üye formuna kendi doldurması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı. İlçe Başkanı Mustafa Ak “Üye güncellemesi ve yeni üye kayıtları mahallerimizi yönetimlerimizle hep birlikte ziyaret ediyoruz. İlçe Gençlik ve Kadın Kollarımız bizlere katkı sağlıyorlar. Vatandaşlarımız her bizleri karşısında görebilir, istediği her an bizlere ulaşabilir olduğu bu ziyaretler sırasında bunu anlıyorlar. Her zaman vatandaşımızın hizmetindeyiz. İlimizde ve İlçemizde seçim sonuçlarında iyi sonuçlar aldık, asla rehavete kapılmadan ilk günkü aşkla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2016, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER