Ak Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Gençlerle Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, her gün Adapazarı’na bağlı 3 mahalleyi ziyaret etmeye devam ediyor. Önceki gün Tepekum, Budaklar ve Bileciler mahallelerini ziyaret eden Gençlik Kolları son olarak dün Tuzla, Çökekler ve Hacılar mahallelerine ziyarette bulundu.

Ak Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Gençlerle Buluşmaya Devam Ediyor
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, Tuzla, Çökekler ve Hacılar mahallelerinde gençlerle bir araya geldi. Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos’a başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Gençlerin sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, yapacakları çalışmalar hakkında da gençlere bilgi verdi.

Mahallelerdeki sıkıntıları anlatan gençler, en önemli isteklerinin mahallelerinde bir futbol sahası görmek olduğunu iletti. AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, gençlerin bu isteği için; “Mahallelerimize birer futbol sahası kazandırmak için elimizden geleni yapacağız ve bu isteğinizi ilgili yerlere ileteceğiz.” dedi.

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, ziyaretlerine bugün Orta Mahalle, Turnadere ve İlyaslar mahallesinde devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER