banner28

AK Kadınlardan Muhteşem Final

AK Parti Adapazarı Kadın Kolları seçim çalışmalarının finalini Yenikent Bölgesi’nde miting havasında gerçekleşen toplantılarla yaptı.

AK Kadınlardan Muhteşem Final
banner3

Saat 14.00’da  Korucukpark’ta, 20.30’da Camili’de Çaydanlıkpark’ta ve son olarak da saat 22.00’da Karaman Spor Tesisleri lokalinde milletvekili adayları Ali İhsan YAVUZ, Recep HACIEYÜPOĞLU, Bilgehan DOĞRU; İlçe Başkanı Mustafa AK, Kadın Kolları Başkanı Fatma VAROL, Gençlik Kolları Başkanı Sinan LİKOS ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve her üç mahalle sakinlerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

MUTLAKA‘’SANDIĞA GİDİN, VATANDAŞLIK GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRİN’’           

İlçe başkanı Mustafa AK’ ın açılış konuşması ve milletvekili adaylarını kısaca tanıtmasının ardından söz alan milletvekili adayları, seçimlerin neden bu kadar önemli olduğu konusunda açıklamalarda bulundular. Milletvekili Adayı Recep HACIEYÜPOĞLU; 7 Haziran seçimlerinin siyasi ve ekonomik istikrarının devamı, Ak Parti ve Başkanlık Sistemi,  Yeni Anayasa, Çözüm Süreci ve 2023 Hedeflerinin ülkemiz ve milletimiz için büyük önem arz ettiğini ifade etti. Milletvekili Adayı Bilgehan DOĞRU da mecliste hanım milletvekili sayısının fazla olmasının gerektiğini vurguladı. Ayrıca her iki milletvekili adayı da vatandaşlara “mutlaka sandığa gidin ve vatandaşlık görevinizi yerine getirin’’ vurgusu yaptılar. Konuşmaları bölge halkı tarafından sık sık alkışlarla kesilen milletvekili adayları sorulan soruları cevaplayıp, taleplerin de takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Toplantılar, toplu fotoğraf çekimi ve 7 Haziran’da 7 Güzel İnsanı Ankara’ya Gönderme temennisiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2015, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER