banner28

AK Kadınlardan Emniyete Ziyaret

Ak Parti Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş’ı ziyaret etti. Emine Tosun ziyarette, “Polis teşkilatımız bizim herşeyimiz çocuklarımız önce Allah’a sonra size emanet” dedi.

AK Kadınlardan Emniyete Ziyaret
banner3

İlçe huzur ve güvenliği ile ilgili istişarenin yapıldığı ziyarette gündem de uyuşturucu madde vardı.  Tosun ve yönetimi, ilçede bulunan annelerin kaygılarını dile getirerek uyuşturucu ile mücadele de herşeyi yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler. Kendisine ve Tüm Polis Teşkilatına şehrin ve ülkenin güvenliği, huzuru için yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Emine Tosun, “Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren emniyet mensuplarımıza başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu

İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, ”Bizim işimiz güvenlik, hizmet etmek halka rağmen halkı koruyamazsınız biz halkla beraber halkı koruyoruz. Bizim güzel bir projemiz var, ‘Gözümüz olun huzurunuz olalım; her şikâyeti itina ile değerlendiriyoruz. Çocuklarınızı takip edin uyuşturucu bulmak onlar için artık çok kolay hale geldi, sizin çocuğunuza harçlık verdiğiniz 2 liraya bile uyuşturucu satıyorlar. böyle durumlarda bize bildirin”  dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER