AK Gençlik'ten Sakarya Milletvekillerine Ziyaret

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Türkiye Büyük Millet Meclisi ve AK Parti Genel Merkezi’nde tebrikziyaretlerinde bulundu.

AK Gençlik'ten Sakarya Milletvekillerine Ziyaret
banner3

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Tercan ve Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Bilal Bulut ile birlikte Sakarya Milletvekillerini ziyaret etti.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü, Sakarya Milletvekilleri Şaban Dişli, Prof. Dr. Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu’nu 26. dönemin hayırlara vesile olması dileğiyle ziyaret eden Demir, her bir milletvekili için özel olarak hazırlanan 1 Kasım seçimleri hatırası çerçeve hediye etti.

 

İl Gençlik Kolları’nın seçim sonrası devam eden çalışmalarının, hedeflerinin ve yapmayı planladığı çalışmalarının anlatılarak milletvekillerininfikir ve görüşlerinin alındığı ziyaretlerde Demir,gençliğe ve gençlik çalışmalarına gösterdikleri ilgi ve destekleri için Sakarya Milletvekillerine teşekkür etti.

 

Gençliğin ve gençlik faaliyetlerinin her zaman destekçisi olduklarını dile getiren Sakarya Milletvekilleri gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek 1 Kasım seçimleri hatırası için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2015, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER