banner28

AK Gençlik'ten Öğretmenlere Mesaj Var

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları teşkilatlanma ve siyasi faaliyetlerinin yanı sıra sosyal faaliyetler ile de yüreklere dokunmaya gayret ediyor. AK Gençlik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğrencilerle röportajlar yaparak hazırlanan video ile tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

AK Gençlik'ten Öğretmenlere Mesaj Var
banner3


 

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmayarak sokak röportajları yapan, okulları gezen ve öğrencilerle birlikte Öğretmenler Günü’ne özel bir video hazırlayan AK Gençlik, eğitime ve eğitimde öğretmenlerin üstlendiği sorumluluk ve rol model misyonuna vurgu yaptı.

 

EN GÜZEL DUYGU

Hazırlanan videoda kapanış konuşmasını yapan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer: “Hayatımızdaki en zor meslek öğretmenlik en güzel duygu ise öğretebilmektir. Bizlere küçük yaşlarımızdan itibaren bilgiyi, iyiyi, doğruyu öğretmeyi hedefleyen; bizleri tüm haylazlıklarımıza rağmen sevip, merhamet gösteren; eğitim uğruna evlerinden valizlerini alıp çıkan, ailesine bir el sallayıp öğrencilerine koşan, öğrencilerini evlatları gibi gören, çocukların bir tebessümü için mücadele eden tüm öğretmenlerimiz, başımızın tacısınız. Burada arkadaşlarımızın söylediklerine ek bende sizlerin ellerinden yeşermiş olan tüm gençlerimiz adına diyorum ki iyi ki varsınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER