AK Gençlik'ten Mahalle Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, Adapazarı ilçesi içerisinde bulunan 83 Genç mahalle başkanı ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos, Başkan Yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Gençlik'ten Mahalle Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi
banner3

Pazar günü gerçekleştirilen toplantı mahalle başkanları ile tanışma, üye güncellemeleri, şimdiye kadar gerçekleşen seçim vaatleri ve genel bilgi alışverişi şeklinde oldu.

"Üye Güncellemeleri"
İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos Mahalle Başkanlarına hitaben; " Öncelikle bizleri kırmayıp toplantıya katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Güçlü teşkilatlar her zaman arkaları güçlü olanlardır. Bu olaya halka halka bakabiliriz. Başbakanımız miting yaptığı zaman vatandaşlarımız bütün alanları doldurması partimize güç katmaktadır. Bugün sizlerin buraya gelmesi ve her zaman bizlerin yanımızda olmasını da  aynı ölçüde değerlendirebiliriz. 
Genel Merkezimizin bir çalışması olan "Üye güncelleme", ulaşılamayan üyelerimizi tek tek gezerek üyeliklerini ve bilgilerini güncelleme çalışmasıdır. Bu sayede üyelerimize her zaman ulaşabileceğiz. Burada mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine büyük görev düşmektedir. Üyelerimizin evlerini tek tek gezmemiz gerekecek." dedi.

"Seçim Vaatleri"
İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos; " Partimiz 1 Kasım genel seçimleri öncesinde verdiği vaatlerin ` 'ını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. 1 Kasım seçimleri öncesi Genel Başkanımız Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun vaat ettiği gibi asgari ücret 1300 tl oldu, üniversite öğrencilerinin bursları 400 tl’ye yükseltildi ve bunun gibi verilen vaatler gerçekleştirildi, gerçekleştiriliyor ve gerçekleştirilecektir” dedi.

Toplantı sonrası çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER