AK Gençlik Pamukova'da 'Çat Kapı' Yaptı

16 Nisan referandumunda Sakarya’da binlerce gence ulaşan AK Parti Sakarya Gençlik Kolları, referandum sonrası da "Çat Kapı" ziyaretler ile çalışmalarını sürdürüyor.

AK Gençlik Pamukova'da 'Çat Kapı' Yaptı
banner3

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Yusuf Tercan, İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Tarık Yıldırım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Pamukova'da İlçe Gençlik Kolları'nın Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Ardından genç esnafları ve genç seçmenlere "çat kapı" ziyaretlerde bulundu.

 

Çat Kapı Ziyaretlerle "KATIL BİZE" Diyoruz

Program sonunda AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Yusuf Tercan, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan partimize üyelik töreninde yaptığı konuşmada, ‘çat kapı ziyaretler’ yapmamızı istemiş, gençlere ve kadınlara çok önemli bir sorumluluk düştüğünü vurgulayarak yıllar önce Kars’ta bir aileye yaptığı ziyareti anlatmıştı. AK Gençlik olarak bizler de üzerimizde ki sorumluluğun bilinciyle İl Başkanımız Yusuf Demir’in de talimatıyla  ilçe ilçe, mahalle mahalle, cadde cadde dolaşarak "çat kapı" ziyaretlerimiz ile gençlerle bir araya gelmeye, hal hatır sorup sohbet etmeye, aramıza katılmaya davet etmeye devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz "plansız" ziyaretlerle genç arkadaşlarımızın sorunlarını dinleyip çözüm yollarını konuşuyor, sohbet ederek "KATIL BİZE" diyor, bizi tanıtan broşürlerimizi kendilerine sunuyoruz. Sakarya Teşkilatları olarak bıkmadan yorulmadan gece gündüz demeden 16 ilçemizde gençlerle nasıl daha çok buluşabilirizin mücadelesini vermeye devam edeceğiz." İfadelerini kullandı.

Pamukova İlçe Gençlik Kolları ev sahipliğinde düzenlenen "çat kapı" ziyaretlerin sonunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Ihlamur, “Cumhurbaşkanımızın "çat kapı ziyaretler" yapılmasına dair çağrısından sonra bizlere bu görevi veren ve bizlerle birlikte sahada bu samimi ve oldukça verimli faaliyeti gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizler de bu günden itibaren "çat kapı" ziyaretleri geleneksel hale getireceğiz." İfadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 08:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER