banner28

AK Gençlik Mehmet Sekmen'i Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti.

AK Gençlik Mehmet Sekmen'i Ziyaret Etti
banner3

Sarıkamış Harekâtı’nın 101. Yıldönümü Anma Etkinliklerine katılan AK Partili Gençler, program sonrası Erzurum’da Başkan Sekmen ile görüştü. AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Selim Özdemir’in de bulunduğu ziyarette, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, şehrin Başkan Mehmet Sekmen ile değişim ve dönüşüm yaşadığını ifade etti. Demir, “Erzurum; son 2 yılda her alanda büyük mesafe kat etmiş. Yatırımlarla Serhatlar kenti bambaşka bir görünüme kavuşmuş. İnşallah Başkanımız bu mübarek şehri Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri haline getirecek” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Mehmet Sekmen de, gençlerin siyasette var olmasının önemine dikkati çekerek, “Ülkesini, vatanını ve milletini seven her bir genç, siyasette yer almalı, Yeni Türkiye için fikir ve proje üretmelidir. Eğitimli ve donanımlı her bir birey siyasetle birlikte ülkemiz için kafa yormalıdır” diye konuştu.

 

Samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretin sonunda Başkan Sekmen ve AK Partili Gençler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER