AK Gençlik Geyve'de 'Çat Kapı' Yaptı

16 Nisan referandumunda Sakarya’da binlerce gence ulaşan AK Parti Sakarya Gençlik Kolları, Çat Kapı ziyaretler ile çalışmalarını sürdürüyor.

AK Gençlik Geyve'de 'Çat Kapı' Yaptı
banner3

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Murat Salih Başer, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile birlikte Geyve’de İlçe Gençlik Kollarının Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Ardından genç esnaf ve genç seçmenlere "çat kapı" ziyaretlerde bulundu.

Çat kapı ziyaretlerimiz devam ediyor

Program sonunda AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Murat Salih Başer, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan partimize üyelik töreninde yaptığı konuşmada, ‘çat kapı ziyaretler’ yapmamızı istemiş, gençlere ve kadınlara çok önemli bir sorumluluk düştüğünü vurgulayarak yıllar önce Kars’ta bir aileye yaptığı ziyareti anlatmıştı. AK Gençlik olarak İl Gençlik Kolları Başkanımız Yusuf Demir’in de talimatıyla bizler de üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle ilçe ilçe, mahalle mahalle, cadde cadde dolaşarak "çat kapı" ziyaretlerimiz ile gençlerle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sakarya Teşkilatları olarak bıkmadan yorulmadan gece gündüz demeden gençlerle nasıl daha çok buluşabilirizin mücadelesini vermeye devam edeceğiz." İfadelerini kullandı.

Geyve İlçe Gençlik Kolları ev sahipliğinde düzenlenen programın sonunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, “Cumhurbaşkanımızın "çat kapı ziyaretler" yapılmasına dair çağrısından sonra bizlere bu görevi veren ve bizlerle birlikte sahada bu samimi ve oldukça verimli faaliyeti gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizler de bu günden itibaren "çat kapı" ziyaretleri geleneksel hale getireceğiz." İfadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER