Ak Gençlerden Liselilerle Toplantı

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik kolları liselilerle toplantı yaptı. Toplantıya Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve Başkan Yardımcıları katıldı. Gençlik Kolları yaptığı mahalle gezilerinin olumlu geri dönüşünü geniş katılımlı lise toplantısı ile almanın mutluluğunu yaşıyor.

Ak Gençlerden Liselilerle Toplantı
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos’un , Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı mahalle ziyaretlerinde anlattığı ve üzerinde önemle durduğu eğitimli liyakat sahibi bir gençliğin yetişmesinde önemli bir rol oynayacağını düşündüğü lise komisyonu, ilk geniş katılımlı toplantısını gerçekleştirdi. Beklentilerin çok üzerinde katılım ile gerçekleşen toplantıda Başkan Likos, lise komisyonuna siyasi olarak bakmadıklarını, liseli gençlerin eğitim çalışmalarında, sosyal aktivitelerinde gençlere danışmanlık yapabilecek bir yapılanmayı hedeflediklerini belirtti. Ayrıca Başkan Likos Osmanlı dönemi ile alakalı bazı hikayeler okuyarak güçlü bir ecdadın nesli olduklarını hatırlatarak sorumluluğumuzun yüksek olduğunu dile getirdi.


Toplantının devamında Başkan Sinan Likos ve Başkan Yardımcıları gençlerle birebir sohbet ederek gelecekte neler yapılabilir konusunda fikir alışverişi yaptı. Yapılan fikir alışverişinin sonunda toplantıların her hafta yapılmasına karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER