banner28

AK Gençler Mülteci Çocuklar ile 2. Kez Sinemada Buluştu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Sakarya’da ki mülteci çocuklar için Ofis Sanat Merkezinde “Haydi Çocuklar Sinemaya 2” etkinliğini düzenledi.

AK Gençler Mülteci Çocuklar ile 2. Kez Sinemada Buluştu
banner3

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Suriyeli ve Iraklı küçük çocuklarla sinemada buluştu. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen sinema organizasyonunda Arapça dublajlı animasyon filmi izlendi.

Program sonunda AK Parti Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir , “Hayata geçirdiğimiz bu projede amacımız, Sakarya’mızda ikamet eden Suriyeli ve Iraklı küçük kardeşlerimize anlayabilecekleri şekilde Arapça dublajlı Çizgi Animasyon filmi izletmek ve bu vesile ile onlara bir nebzede olsun mutlu olmalarına katkıda bulunmak istedik. Bu tür organizasyonları devam ettirme gayreti içinde olacağız. Çünkü, bu yavrularımızın yüzlerinde ki bir tebessüm olabildiysek ne mutlu bize.” dedi. Demir, program sonunda, gerçekleşmesinde emeği geçen, destek veren ve yoğun ilgi gösteren uzaktan yakından gelen tüm misafirlere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2017, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER