banner28

AK Gençler Asker Eğlencesine Katıldılar

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, mahalleleri gezmeye devam ediyor. Son olarak Budaklar ve Bileciler mahallesini ziyaret eden Gençlik Kollar Başkanı Sinan Likos ve yönetim kurulu üyeleri, askere gidecek 3 genç için yapılacak asker eğlencesine katıldılar.

AK Gençler Asker Eğlencesine Katıldılar
banner3

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları, mahalleleri gezmeye devam ediyor. Son olarak Budaklar ve Bileciler mahallesini ziyaret eden AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları, asker eğlencesine katıldılar. Gençlerle sohbet edip hayırlı olması dileklerinde bulunan ve gençlere moral veren Gençlik Kolları, burada gençlerle oyunlar oynayıp halaylar çektiler.

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Sinan Likos; “Vatani görevini yapmaya hazırlanan genç kardeşlerimize moral vermek, onların yanında bulunmak için ziyarette bulunduk. Rabbim’den hayırlı bir şekilde vatani görevlerini tamamlayıp ailelerine kavuşmalarını diliyorum” dedi. Başkan Likos ve yönetim kurulu üyeleri, gençlere hayırlı teskereler diledikten sonra hatıra fotoğrafı çekilerek mahalleden ayrıldılar.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER