ADAY ADAYLIĞINDA İSPİROĞLU SESLERİ

AK Parti’de adaylık başvurularının başlaması ile gözler aday olacak isimlere çevrildi. Birçok isim aday adaylığını açıklarken bazı belediye başkanlarının da adı adaylık için geçmeye başladı.

ADAY ADAYLIĞINDA İSPİROĞLU SESLERİ
banner3

Daha önce Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’nin adı istifa ederek aday adayı olacağı yönünde geçmişti. Bu isimlerden şu ana kadar somut bir adım görülmezken şimdi de Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun adı adaylık için anılmaya başladı.
İspiroğlu’nun halk arasında oldukça sevilen bir isim olduğu ve sadece Karasu’da değil kuzey ilçeleri başta olmak üzere ilin tamamında tanınan  bir siyasetçi olarak dikkat çektiği biliniyor.
Yaklaşan seçimlerde halka inen, onlarla temas eden ve halkta karşılığı olan adayların listelerde olması gerektiğini ifade eden Ankara çevreleri bu tarz isimlerin listelerde yer alacağını belirtiyor.Konuyla ilgili görüştüğümüz Mehmet İspiroğlu; “Alınmış bir kararımız yok. Halkın ilgi ve teveccühü bizi memnun ediyor. Dolayısı ile gerek belediye başkanı gerekse de verilecek görev ve olursa hakkıyla yerine getiririz. Halkımıza hizmet Hakka hizmet şuuru ile Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda yürümeye devam ediyoruz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER