Adapazarı'ndan Üstün Performans

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Üye güncellemelerine ara vermeden devam ediyor. Merkez ilçe Teşkilatı Bu hafta Şeker, Korucuk ve Tuzla Mahallelerinde üye çalışmalarını gerçekleştirdiler.

Adapazarı'ndan Üstün Performans
banner3

Tüm kadro sahada

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı üye güncelleme ve ziyaret programlarına bu hafta 3 büyük mahallede çalışmalarını gerçekleştirdi. İlçe Ana Kademe, İlçe Gençlik Kolları ve İlçe Kadın Kolları olarak tüm kademelerle birlikte sahalarda olan merkez ilçe teşkilatı gerçekleştirdiği üye güncellenmeleri ve üye ziyaretleriyle yeni üye kayıtları yaparken, var olan üyelerin kayıtlarını da teyit ediyor.

 

Mevcut üyelere ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı, ilk olarak Şeker Mahallesinde üye güncelleme çalışmalarını gerçekleştirerek Mahalle Başkanı Recep Ece ve Yönetimiyle birlikte sokak sokak üyelerinin kapılarını çalarak bilgilerini teyit ettiler. Korucuk Mahallesinde programa Mahalle Temsilcisi Sadrettin Demir ve Mahalle yönetimindeki üyelerle birlikte gerçekleştirilirken Tuzla Mahallesinde, Mahalle Şerafettin Paspal ve Yönetiminde üyeler İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte mahalledeki mevcut üyeleri ziyaret etti.

 

Çalışmalar devam edecek

İlçe Başkanı Mustafa Ak, Mahallelere yönelik olarak çalışmaların önümüzdeki haftalarda devam edileceğini belirterek, şunları söyledi Başkan Ak “Mevcut üyelerimizin bilgilerinin güncelliğini kontrol ediyor, onları mahallelerinde, iş yerlerinde yönetim kurulumuz ve teşkilat mensuplarımızla birlikte ziyaret ediyoruz. Üye olmak isteyen vatandaşlarımızın üyeliklerini gerçekleştiriyoruz. Mahallerini ziyaret ettiğimizi gören vatandaşlarımız memnun oluyor. Her zaman söylediğimiz gibi seçim zamanı çalışan bir parti değiliz. Çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.  

 

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER