Adapazarı'nda Üye Güncellemesi

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Gençlik ve Kadın Kollarıyla birlikte Hızırtepe Mahallesindeki mevcut üyelerini ziyaret ederek üye güncellemesi ve üye ziyareti gerçekleştirdi. 

Adapazarı'nda Üye Güncellemesi
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı üyelerini mahallelerinde, evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ederek yeni üye kaydı ve üyelerin bilgilerinin güncellemesini gerçekleştirdiler. AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kollarıyla birlikte Hızırtepe Mahallesinde üye çalışması ve üye güncellemesi yaparak partiye kayıtlı üyelerin bilgilerini güncelleyerek evlerinde ziyaret ettiler.

 

Başkan Ak üye yaptı

Hızırtepe Mahallesi’nde teşkilatım tüm kademelerinin katıldığı üye çalışması ve güncellemesi programında 5 er kişilik ekipler halinde gruplara ayrılan ilçe teşkilatı üyeleri mahallelerde var olan üyeleri evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretler sırasında AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, partiye üye olmak isteyen vatandaşlarım üye formunu kendi doldurdu.

 

“Tüm kademelerimizle sahalardayız”

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, çalışmayla ilgili olarak şunları söyledi “Hızırtepe Mahallesinde başladığımız bu projemiz Adapazarı İlçemizin diğer mahallelerinde de devam edecek. Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve İlçe yönetimimizdeki arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz bu çalışmayla var olan üyelerimizi evlerinde ve iş yerlerde ziyaret ediyoruz. Üyelerimiz mahallelerinde teşkilatlarının etkin olduğu görünce seviniyorlar, sevinçlerini bizlerle paylaşıyorlar. Adapazarı İlçe Teşkilatı olarak tüm kademelerimizle sahalardayız. Üye ziyaretleri ve güncellemelerimizin haricinde bu ziyaretler sırasında mahallelerde partimize yeni üye kayıtları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmamız AK Parti’nin seçim partisi olmadığı her an ve her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu gösteriyor. Mahalle ziyaretleri sırasında bu izlenimlerini vatandaşlarımızdan alıyoruz” dedi.

Hızırtepe Mahalle temsilcisi Murat Sezer, ziyaretlerinden dolayı ilçe başkanı Mustafa Ak’a ve İlçe teşkilatına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER