banner28

Acartürk Esnaf Ziyaretinde

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti. Acartürk’e MHP’nin İl Eski Başkanlarından Hamdi Kılıçarslan, Mehmet Erdoğan, Yüksel Ayanoğlu da eşlik etti.

Acartürk Esnaf Ziyaretinde
banner3

 

DÖRDÜ BİR ARADA

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti. Acartürk ile birlikte İl Eski Başkanları Hamdi Kılıçarslan, Mehmet Erdoğan ve Yüksel Ayanoğlu ile partililer de ziyaretlere katıldılar. Esnaf ile tek tek sohbet eden Acartürk ve beraberindekiler, sorunları dinlediler ve destek istediler.

 

DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

MHP Sakarya Milletvekili adayı Acartürk, yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi başarıya kilitlendi. Hep birlikte memleketimizin içine düşürüldüğü bu zor günlerden, huzura kavuşması için gece gündüz çalışıyoruz. İnsanlarımız bizi dinliyor, anlıyor ve destek vereceklerini söylüyorlar. 1 Kasım seçimleri daha önceki seçimlerden çok farklı olacak” diye konuştu.

 

BU SEFER MHP..

Acartürk, “Sahada bazen beklediğimizin de ötesinde güzel desteklerle karşılaşıyoruz. Özellikle daha önce seçimlerde AKP’ye oy vermiş hemşehrilerimiz, bu seçimde MHP’ye oy vereceklerini söylüyorlar. Çünkü niyetimizden bugüne kadar kimse şüphe etmemiştir. Ülkücü hareket, ülkemizin, milletimizin kadim dostudur. Milliyetçi Hareket, herkesin ilk 2 siyasi tercihi arasındadır. Tercihler konjonktürel duruma göre değişiklik gösterebilir. Ülkemizin bugün içinde bulunduğu durum nedeniyle Milliyetçi Hareket Partisi milletimizin ilk tercihi konumuna gelmiştir.” Dedi.

 

SAHİPSİZLİĞE İSYAN!..

Sahada gördükleri bir başka tepkinin Sakarya’nın sahipsizliği ile ilgili olduğunu belirten Acartürk, “Uzun senelerdir şehrimiz yerelde de, Ankara’da da ağırlıklı olarak AKP tarafından temsil edilmektedir. Bütün bunlara rağmen Sakarya’nın ciddi sorunları çözülememiş ve ikinci sınıf şehir konumuna düşürülmüştür. Hemşerilerimiz buna isyan etmektedirler. İnşallah 1 Kasım seçimleri en azından Ankara’da sahipsizliğimizin sonlanacağı sonuçlar doğuracaktır.” Şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER