82 MİLYONU KUCAKLAMAK İÇİN GELİYORUZ!

Partisinin Sakarya 1. Olağan kongresinde konuşan Dr. Fatih Erbakan “Yıkmak, ayrıştırmak ötekileştirmek için değil, 82 milyonu kucaklamak için geliyoruz.” Dedi.

82 MİLYONU KUCAKLAMAK İÇİN GELİYORUZ!
banner3

Erenler’de düzenlenen Yeniden Refah Partisi Sakarya 1. Olağan kongresinde konuşan Genel Başkan Fatih Erbakan, "Biz yıkmak, ayrıştırmak, ötekileştirmek, suçlamak için gelmiyoruz. Biz, hiçbir ayrım gözetmeksizin 82 milyon insanı kucaklamak için geliyoruz." dedi
Sakarya'nın Erenler ilçesinde düzenlenen Yeniden Refah Partisi Sakarya 1. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşan Erbakan, "Yeniden Refah Partisi'nin kurulmasıyla Millî Görüş'ün koalisyon ortağı olduğu birinci 40 yıldan sonra, Milli Görüş'ün tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılı başlatmış olduklarını" dile getirdi. Tüm Türkiye'de Erbakan'lı günlerin heyecanının yaşandığını belirten Erbakan, "Yeniden Refah Partimiz, vatana, millete, insanlığa hayırlı ve mübarek olsun. İkinci 40 yıl harekâtı bütün ezilenlere, gariplere, hayırlı olsun. Bizim gücümüz, ihlas, samimiyet ve dava şuurundan kaynaklanıyor." diye konuştu. Fatih Erbakan, siyasete kavga, çatışma ve intikam için gelmediklerini, yapılan hayırlı hizmetlere kim yaparsa yapsın teşekkür etmek için geldiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER