7 Haziranda Saatleri Zafere Ayarladık

Erenlerde düzenlenen birlik-beraberlik günü programında AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ile röportaj yaptı.

7 Haziranda Saatleri Zafere Ayarladık
banner3

AK Parti Erenler İlçe Kadın Kollarının düzenlediği birlik beraberlik programına katılan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil ile program esnasında röportaj yaptı.

7 Haziran süreci ile ilgili MedyaRota.com mikrofonlarına düşüncelerini aktaran Kılıç, 7 Haziranda saatleri zafere ayarladık diyerek şu sözleri söyledi.

"Biz adaylarımız belirli olduğu dakikadan itibaren çalışmalara başladık. 7 tane adayımızın bakanımız ara ara programlara katılıyor. Geri kalan 6 adayımız full bir şekilde çalışıyor. Hergün hepsi bir ilçede programlarına devam ediyorlar. Kadın kollarımızın gerçekten çok güzel programları var gençlik kollarımızın dolu dolu programları var. Bizim için son kulvara girdik. Biz zaten sürekli çalışan bir partiyiz. Sadece seçim zamanlarında çalışmadığımız için dolayısı ile biz her türlü alt yapı ve bilgi birikimimiz var. Teşkilalarımız da çalışmaya son derece müsait bizim için çok güzel gidiyor. Hiç bir sıkıntımız söz konusu değil" dedi. 

Ardından Ersin ibil'in yönelttiği "7-0 hedefi devam ediyor mu?" sorusuna cevap veren Kılıç,  " Evet 7 güzel insan 7 Haziran da Ankara'da dedik. Biz bu sözün arkasında devam ediyoruz. Şimdi de 7 Haziranda saatleri zafere ayarladık diyoruz. " ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 08:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER